תמונות קנבס – סוגים, עיצובים, מחירים ועוד

תמונות קנבס זוכות לביקוש רב כבר עשרות שנים. הן דרך זולה לעצב את הבית והמשרד שלך. עם הבד הפשוט, העמיד והארוג, הן משדרגות להפליא את והופכות אותו למרכז תשומת הלב. הכלי האמנותי המדהים הזה מאפשר גם התאמה אישית מלאה, כך שכל פרט משקף את האישיות שלך בכל הנוגע להדפסות קנבס.

חברות בתחום מבטיחות תמונות קנבס מעולות על ידי שימוש במדפסות הזרקת דיו איכותיות ובד קנבס עמיד לאורך זמן. התוצאה? יצירת מופת.

סוגים

תמונות/הדפסות קנבס מתחלקות לשתי קטגוריות: הדפסי קנבס בהתאמה אישית והדפסות קנבס הקיימות במלאי. בואו נסתכל מקרוב על הסוגים האלה:

תמונות קנבס בהתאמה אישית

תמונות אלו נוצרות מאוסף התצלומים האישי שלך. ב- Pixelim , יש לך שפע של אפשרויות התאמה אישית. זה מאפשר לך לקבל הדפס קנבס או הדפסים שאין לאף אחד אחר בעולם. צור קשר עם הצוות שלנו כדי לדעת יותר עליהם.

תמונות קנבס במלאי

הדפסות תמונות אלו, לעומת זאת, הן הדפסות מוכנות מראש של תמונות מהסטוק שלנו. תמונות קנבס אלו בדרך כלל אינן משתנות בהתאם לדרישותיך והן מודפסות בדיוק כפי שהן מתפרסמות באתר.

עיצובים

ניתן להשתמש באינספור עיצובים לקנבס. כמה מהשכיחים שבהם כוללים:

  • ערים
  • חיות מחמד
  • נוֹף
  • תמונות אישיות
  • ציטוטים
  • תחביבים

עלות

ניתן לפנות לחברות על מנת לקבל הצעת מחיר.

תהליך

תמונות קנבס נוצרות באמצעות אומנות קונבנציונלית וטכנולוגיה מודרנית. ראשית, ההדפסים נעשים באמצעות מדפסת הזרקת דיו, ואז הם נמתחים על מסגרת עץ אחורית נסתרת.

איפה להשתמש

הדפסת צילומים על קנבס במקום זכוכית או אקריליק מביאה למוצר שהוא מט, לא מבריק. הדפסת קנבס טובה במיוחד לתמונות עם ניגודיות גבוהה עם שילובי צבעים מורכבים או צבעים כהים במיוחד כמו שחור. עם זאת, אם אתה עדיין רוצה את המראה המבריק הזה על הקנבס שלך, אנו מציעים אפשרויות גימור מרובות כדי לגרום לזה לקרות!

האם כדאי לקנות תמונת קנבס?

בהחלט כן! הדפסת תמונות הקנבס מושכת את העין ומרשימה. היא משפרת את האסתטיקה של הבית באותו אופן שהיא משפרת את האסתטיקה של המוזיאון. יתר על כן, החומר עובד יפה עם נושאים נועזים ורכים כאחד.

איפה לקנות

המקום בו אתה רוכש את תמונות הקנבס שלך עשוי להשפיע רבות על עמידות התמונה לאורך זמן. אורך החיים של הקנבס יכול להשתנות באופן מהותי בהתאם לשיטות ההדפסה, איכות החומר וסוג הדיו. ובכן, אם אתם תוהים היכן ניתן להשיג את תמונות הקנבס הטובות ביותר, אל תחפשו רחוק יותר מאשר חברה בתחום.

הכתבה נכתבה על ידי תומר מטעם Pixelim.