רוצים להזעיק פורץ מנעולים? כל הדברים שאתם מוכרחים לדעת

אתם תקועים מחוץ לבית, לרכב או למשרד? תחושת חוסר האונים יכולה להיות מאוד מעיקה. הרי לא משנה מה תנסו לעשות, ככל הנראה אתם לא תצליחו לפתוח את המנעול – ללא התערבות של איש מקצוע. אז השלב הבא יהיה להזעיק פורץ מנעולים על מנת שיסייע לכם להחזיר את השליטה, ויסייע לכם להיכנס אל תוך הבית, הרכב או המשרד. אך לפני שאתם קוראים לאותו פורץ, עליכם לדעת כמה דברים שיכולים להיות מאוד משמעותיים בהמשך.

לא כל אנשי המקצוע שיגיעו אליכם יעשו אתכם תיאום ציפיות טרם תחילת העבודה. אילן המנעולן כן עושה את זה עם כל לקוחותיו, ולכן הוא הרים את הכפפה על מנת להסביר לכם בדיוק מה אתם צריכים לדעת. כך שמיד לאחר שאותו פורץ מנעולים יתחיל את העבודה שלו, אתם תדעו בדיוק מה אתם עומדים לקבל – לא יהיו לכם הפתעות שנמצאות מתחת לשולחן.

כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שתזעיקו פורץ מנעולים מוסמך

האם כל מנעולן יכול גם לפרוץ מנעול של בית או רכב?

ברוב המקרים מרבית המנעולנים עוברים מספר הכשרות על מנת שהם יהיו מסוגלים לספק את כל השירותים הקיימים ללקוחותיהם. אך באופן עקרוני לא כל מנעולן יודע לפרוץ את כל סוגי הדלתות, והאחריות שלכם היא לוודא את זה מבעוד מועד.

אתם לא תרצו לקבל שירות מאיש מקצוע שלא מכיר את התחום על בוריו, זה יהיה סיכון שאתם עוד עלולים לשלם עליו ביוקר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לברר עם המנעולן מראש מהי ההכשרה שלו והאם הוא יודע לפרוץ את המנעול שיש ברשותכם.

על פי מה נקבעת העלות של פריצת מנעולים?

חשוב להדגיש כי לכל פורץ מנעולים יש את העלויות שלו, ואין מחיר אחיד שתחתיו נמצאים כל המנעולנים. אך אפשר להגיד בצורה שהיא יחסית חד משמעית שאין הבדלים משמעותיים בעלויות בין המנעולנים השונים בישראל.

העלות שאותה גובה כל פורץ נקבעת על פי חומרת התקלה ועל פי סוג המנעול שיש ברשותכם. ככל שהפריצה תהיה יותר מורכבת, כך אתם תצטרכו לשלם יותר – כי הזמן של המנעולן שווה כסף.

תוך כמה זמן מתבצעת פריצת דלת?

אם אתם רוצים לתכנן את המשך היום שלכם, אתם בוודאי תרצו לדעת בתוך כמה זמן תתבצע הפריצה. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם עומדים בסיטואציה שבה אתם מבזבזים את כל היום שלכם סביב הדלת. החדשות הטובות הן שפריצה של מנעולים לא אמורה לקחת זמן רב, כל זאת בתנאי שאתם בוחרים את המנעולן הנכון.

לרוב כאשר למנעולן יש את המיומנות הנדרש, פריצת המנעול תתבצע בתוך מספר דקות ספורות – ומיד לאחר מכן אתם תוכלו להיכנס לבית או לרכב. אם אתם שמים לב שהפריצה לוקחת זמן רב, זה בהחלט אמור להדליק לכם נורות אדומות.

האם חייב להחליף את המנעול לאחר שפורצים אותו?

כל מקרה נשקל לגופו כאשר מדובר על החלפת מנעולים. יכול להיות מצב שבו תוכלו להישאר עם המנעול הישן, ויכול להיות מצב שבו אתם תהיו חייבים להחליף את המנעול הישן. כל בהתאם לשיקול דעתו של המנעולן שיבחן את התפקוד של המנעול לאחר הפריצה. אך אם תשאלו כל פורץ מנעולים הוא יגיד לכם שמוטב יהיה להחליף את המנעול על מנת שתוכלו להשיג את השקט הרצוי. כי ככל שהמנעול יהיה פחות שחוק, כך אתם תוכלו ללכת לישון בלילה כמו שצריך.

מדוע כדאי להזעיק דווקא את אילן המנעולן לפריצת מנעול?

השאיפה שלכם תהיה להזעיק את המנעולן המקצועי ביותר, זה שיוכל לספק לכם ביטחון מלא בעבודה שלו. אז למה כדאי לכם להזעיק דווקא את אילן המנעולן – פורץ מנעולים לטובת ביצוע הפריצה?

  • אילן המנעולן הוא פורץ מנעולים עם רזומה עשיר של עשרות שנים בתחום, עם ניסיון אי אפשר להתווכח.
  • המחירים נוחים לכל כיס, כך שגם אם אתם מוגבלים בכסף – אתם תוכלו לקבל שירות מקצועי ואמין.
  • הזמינות היא הכי גבוהה שיש, בתוך זמן קצר אילן יגיע אליכם ביחד עם כל הציוד הדרוש לטובת פתרון התקלה.
  • אחריות מלאה על כל תיקון, אתם אף פעם לא תמצאו את עצמכם לבד – אילן ילווה אתכם גם לאחר התיקון.