קמפוס אמות חולון – סביבת עבודה פורצת דרך?

השקעה של מעל חצי מיליארד שקל: קמפוס המשרדים החדשני של אמות מוקם במקום הכי חם בלב אזור העסקים הצומח של חולון. סביבת העבודה הייחודית כוללת חורשה ירוקה, שבילי אופניים, בריכת מים טבעית ועוד.

בסוף השבוע הציגה אמות את פרויקט המשרדים "קמפוס אמות" במרכז אזור העסקים הצומח של חולון, על פינת הרחובות שדרות ירושלים ודרך המלאכה. הפרויקט, נמצא כעת בשלבי בניה מתקדמים ובנייתו צפויה להסתיים ברבעון השני של שנת 2021. הפרויקט מוקם במסגרת עסקת קומבינציה עם עירית חולון.

"קמפוס אמות" לפי הפרוייקט שאושר כולל כ-60,000 מ"ר של שטחי משרדים, של 2,600 מ"ר – 3,600 מ"ר בכל קומה, עם חללי עבודה פתוחים וגדולים במיוחד בגובה 4 מטר. התכנון הייחודי של הפרויקט מציע "קירות מסך" (חלונות רצפה-תקרה) המציפים את החלל באור טבעי, זאת על פי דרישות התקן המחמיר לבנייה ירוקה.

לפרויקט תכנון אדריכלי עכשווי בעל חזות תלת ממדית יוצאת דופן. המגדל המרשים כולל שלוש קוביות שמתחברות יחדיו ויוצרות שטחי קומה גדולים במיוחד הכוללים חללי עבודה גבוהים ואזורי מנוחה מפנקים לעובדים, הטובלים בשטחים ירוקים ופסטורליים, בדומה למרכזי העסקים המובילים בעולם. הפרויקט תוכנן מתוך תפיסה שסביבת עבודה חדשנית ואיכותית חיונית לשביעות רצון העובדים ולתפוקתם.

למרגלות המגדל מוקם גן ירוק, אשר אופיו מושפע מחורשת האקליפטוס הקיימת היום על חטיבת הקרקע ומיועדת לשימור. גינת הקמפוס שופעת עצים ומדשאות, בריכת מים טבעית, פינות ישיבה מוצלות, מסעדות, ברים ובתי קפה לרווחת העובדים. הגן נועד להתרגעות, להפסקות אוכל, לאפשר מפגשים ולעודד פעילות של העובדים והחברות במגדל. מאפייניו הטופוגרפיים של המגרש מאפשרים ליצור מעין קפל קרקע הממשיך בחלקו העליון את מפלס שד' ירושלים לטובת הולכי הרגל ומשמש מרפסת גג לפעילות ספורט, יוגה ואופניים.

בקומת הביניים של המגדל ובקומת המשרדים העליונה מתוכננות מרפסות גג מרהיבות בשטחים נדיבים המיועדות לקוקטיילים ולאירועי חברה.

גם העובדים נהנים! יוקם גם חדר כושר חדשני ומפואר, חדרי מלתחות ולוקרים בסטנדרט מלונאי. עוד ייהנו העובדים והמבקרים במקום מחניון נוח וגדול שיופעל בטכנולוגיה מתקדמת ויציע כ-1,200 מקומות חניה לרכבים ואופנועים ב-5 מפלסים תת קרקעיים. בנוסף, יכלול הקמפוס שבילי אופניים ואזור אופניים חדשני ונרחב למאות זוגות אופניים עם עמדות טעינה חשמליות.