קופון פרסום בגוגל אדס – כך תקבלו 300 ₪ לפרסום העסק ב-Google במתנה

בעלי עסקים חדשים? אתם יכולים לפרסם את העסק שלכם בגוגל ולקבל שובר פרסום (קופון פרסום) במתנה על סך 300 ש"ח. מדובר על סכום לא גדול, אך אפשר לנצל אותו עבור הימים הראשונים בפרסום.

כל מה שאתם צריכים לדעת כאן.

פרסום בגוגל

גוגל הוא מנוע חיפוש פופולארי בעולם, הכוח שלה משפיע על צרכנים, עסקים וארגונים רבים. מנוע החיפוש של גוגל הוא המוצר הגדול ביותר שלה והרווחי ביותר. גוגל מציעה לעסקים לקדם את העסק שלכם בתשלום תמורת הופעה בתוצאות החיפוש בתשלום.

תוצאות ממומנות בתשלום מופיעיות בחלק העליון בתוצאות החיפוש ולעיתים בחלק התחתון. ניתן לראות שכתוב לצד הפרסומות / המודעות את המילה "מודעה" או "AD".

מכיוו שתוצאות חיפוש אלו בתשלום, בעל עסק משלם על כל פעם שלוחצים על המודעה הזו ומגיעים לאתר האינטרנט של בית העסק. אם הלקוחות לא לוחצים – אז העסק לא משלם.

בגדול, אפשר לפרסם לבד ואפשר לפרסם עם סוכנות פרסום מקצועית שמבצעת עבודה איכותית ונכונה לבית העסק.

קופון פרסום בגוגל

כדי לעודד עסקים לקדם את העסק שלכם ולהשקיע כסף, גוגל נותנת קופון (שובר פרסום) למפרסמים חדשים בגוגל שלא פרסמו לפני כן. כמובן שהם צריכים להיות עם חשבון פרסום חדש וטרי עד 14 ימים כדי לקבל את הקופון.

עם קבלת קוד הקופון, בעל העסק צריך להזין אותו במערכת הפרסום ולהשתמש בו. כמובן שצריך להוציא סכום מינימלי של 100 שקל תוך 30 ימים כדי לקבל אותו בפועל.

גובה הקופון הוא לרוב 300 ש"ח.

איך לקבל את הקופון?

כדי לקבל את הקופון, אפשר לנסות לחפש "גוגל אדס" במ נוע החיפוש ולראות אם קיימת מודעה שמציעה זו. או בחיפוש או בניווט בפייסבוק.

דרך נוספת היא פנייה לחברת פרסום מקצועית שיכולה להביא לכם תוצאות, לקוחות חדשים והגדלת מכירות, והחברה הזו תנפיק לכם את הקופון דרכה.

אפשר לפנות אל Netolink לצורך פרסום העסק בגוגל ולקבלת הקופון.