פורטלים וכלי ביטוח – כל מה שחשוב לדעת

יש לכם כפל ביטוחים? אין לכם ביטוח בכלל? רוצים לעשות ביטוח אבל לא יודעים היכן? כלים ופורטלי ביטוח מרכזים עבורכם בצורה מסודרת את המידע בעולם הביטוח, החיסכון וההשקעה ומסבירים בצורה פשוטה מה זה כל ביטוח, הר הביטוח, מה הן האותיות הקטנות בפוליסה שצריך להכיר ונותן לכם טיפים ומידע רלוונטי שימושי וחשוב שיעזור לכם לבחור את פוליסת הביטוח הטובות ביותר ואת מכשירי החיסכון וההשקעה המשתלמים ביותר כך שתוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים במשך עשרות שנים!

כל מה שצריך לדעת על ביטוח, חיסכון והשקעה

סימולטורים ומחשבוני מידע מדויקים מאפשרים להזין את הנתונים הרלוונטיים עבורכם ולדעת כמה בדיוק תשלמו וכמה בדיוק תקבלו עבור כל השקעה לטווח קצר, בינוני וארוך בתוכניות החיסכון וההשקעה המובילות בישראל.

דרך הכלים תוכלו לקבל ישירות למייל את הצעות המחיר המשתלמות ביותר עבור כל סוגי הביטוח הקיימים: ביטוח רכב (חובה, צד ג' ומקיף), ביטוח חיים, ביטוח דירה (מבנה ותכולה), ביטוח בריאות, ביטוח משכנתא ועוד. יש פורטלים העזרתם תוכלו להכיר וללמוד על מסלולי החיסכון וההשקעה השונים ולבחור בעזרת את ההצעות העדכניות והטובות ביותר בכל תחומי הביטוח, החיסכון וההשקעה עבורכם ועבור משפחתכם.

ביטוח, חיסכון והשקעה – משקיעים בעתיד שלכם

כל אזרח בישראל מחויב בביטוח חובה לרכב, ביטוח בריאות וקרן פנסיה. אלו שלושת מכשירי החובה הבסיסיים ביותר שכולנו, גם מי שלא מתעניין בתחום ולא מעוניין להוסיף או לשדרג ביטוח או תוכנית חיסכון, מחויבים אליהם. תבינו מה זה כל מכשיר, מה הם הביטוחים המשלימים, איפה כדאי לעשות היום ביטוח, מה הם תנאי משיכת הכסף לפני הזמן, איך ליהנות מהחזר מס על משיכה מוקדמת ועוד עשרות טיפים לתכנון פיננסי נכון שיעזרו לכם לחסוך יותר ולהפיק יותר מפוליסות הביטוח ותוכניות החיסכון וההשקעה שלכם!

במצטבר מדובר בעשרות אלפי שקלים שבאפשרותכם לחסוך באמצעות מידע מקיף. זאת ההזדמנות שלכם להבין וללמוד מה זה ביטוח, מה זה חיסכון ומה זה השקעה ובין אם אתם שכירים או עצמאים, בעלי נכס נדל"ן או שוכרים, רווקים, נשואים או בעלי משפחה, המידע שתמצאו רלוונטי עבורכם וייתן לכם אינדיקציה כמה אתם משלמים היום עבור הביטוח ותוכניות החיסכון וההשקעה שלכם ואיך אפשר להוזיל את העלויות ולעבור לתוכניות גמישות יותר ובעלות תשואה גבוהה יותר.

תלמדו מה החוקים והתקנות לגביי העברת מסלול, משיכת כסף לפני תום התוכנית ועוד. נשמח לעזור עם כל שאלה שיש לכם ולחזור אליכם. השאירו פרטים או חייגו עכשיו עם כל שאלה או בקשה, שיתופי פעולה ועוד.

למה חייבים להשוות מחירים לפני שעושים ביטוח

שלא כמו ברכישת מוצר צריכה בסיסי כמו מקרר, מזגן או אפילו מכונית ודירה, עבורם אנו משלמים סכום חד פעמי, ברכישת ביטוח ובבחירת חברה לניהול תיק השקעות או תוכנית חיסכון יש חשיבות עצומה לבחירה נכונה על מנת לחסוך כסף כל שנה. בבחירת חברה מבטחת חשוב להשיג כמה שיותר כיסויים ביטוחיים ובבחירת תוכנית חיסכון והשקעה אפשר להרוויח אלפי שקלים יותר כל שנה בבחירת חברה מתאימה ותוכנית מתאימה.

באמצעות הכלים תקבלו הרבה יותר מאשר מידע יבש על התחומים הללו ותיהנו מטיפים בעולמות הייעוץ פנסיוני, תכנון פיננסי לפני פרישה ואחרי פרישה ועוד. בעזרתם תוכלו להבין מה זה ביטוח, איפה עדיף להשקיע לטווח ארוך או בינוני, על מה כדאי להתעקש מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות ועוד.

מוזמנים לגלוש עוד באתרים ולקרוא עשרות מאמרים בכל תחומי הביטוח: ביטוח דירה ומשכנתא, ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח רכב ועוד. למדו על מה צריך לשים דגש לפני שבוחרים חברת ביטוח וחברה לניהול תוכנית חיסכון בישראל, השוו מחירים, היעזרו במחשבוני מידע וקבלו את ההצעות האטרקטיביות ביותר עבור כל סוגי הביטוחים, תוכניות החיסכון ומסלולי ההשקעה הטובים ביותר בישראל.