עיצוב פנים, איך לעצב חדרי רחצה?

רוצים לשפץ את המקלחות? לא יודעים מהיכן להתחיל.. מה שבטוח שמתחשק לכם להרגיש בבית מלון. אז בואו נעשה קצת סדר, איך לעצב חדרי רחצה?

זהו אחד החדרים הקטנים בבית, אבל ממש לא כדאי לוותר על עיצוב חדרי רחצה מפנק שיגרום לכם להרגיש בבית מלון או בספא מפנק. חדרי הרחצה הם המקום הנכון להגיע אלו בסוף היום, מפלס הלחץ ומחשבות היום מתפוגגות שנכנסים למקלחת מעוצבת כראוי.

עיצוב חדרי רחצה ,זה לא רק בחירת אריחים ! הכל מתחיל

מתכנון ראשוני של פריסת החלל והעמדת הסניטריים במקום הראוי להם.

התכנון תלוי בגודל החלל ובכלים הסניטריים שאתם רוצים למקם בו. חישבו מה מתאים למשפחה שלכם, אולי מתאים לכם כיור 1 אולי 2 כיורים אם יש ילדים קטנים לחסוך בבוקר את הלחץ של הגעה לבית הספר/לעבודה. האם דרושה לכם אמבטיה או שמקלחון מספיק? .

לאחר שבחרתם את הכלים חישבו איך למקם אותם. אם החדר ריבועי וקטן ,אז אולי מקלחון פינתי יתאים ובצד השני אסלה, מאוד חשוב לתכנן נכון בהתאם למידות הסניטריים, ומרחקים שלא תצאו מהמקלחון והדלת הזכוכית תתקע בארונית..כן כן נתקלתי בזה המון בדרכי לשפץ חדרי רחצה שתוכננו לצערי עם המון ליקויים ושיכלו להימנע אם היה בעל מקצוע מיומן בשטח.

עיצוב חדרי רחצה בחדרים גדולים ניתן לשלב אמבטיה או ג'קוזי וארון כיור רחב, עם כיור או שניים, שכולל הרבה מקום אחסון. שזה הכי פראקטי שיש.

עיצוב חדרי רחצה , אז איך לתכנן תאורה בחדר אמבטיה?

תאורה עבורי זה עוד תכשיט לחדרי רחצה , ישנם סגנונות שונים של גופי תאורה שנותנים מראה קלסי ונעים לחלל חדרי רחצה ונותנים את הטון הסופי הסופי והמיוחד.

צרכי התאורה בחדרי רחצה יכולים להיות שונים בסיטואציות שונות – לפעמים נרצה תאורה חזקה כדי להתאפר או להתגלח ולפעמים תאורה חלשה בכדי לעשות לנו אמבטיה מפנקת בערב. בתחילת התכנון נבצע תכנון חשמל אשר ישמור לנו את 2 האופציות ונוכל כך נוכל להנות מ2 אפקטים של תאורה וללא פשרות..

עיצוב פנים חדרי רחצה, תהליך העבודה שלי , ראשית אני מתחילה לתכנן את החלל נכון שזה אומר.. המטרה הראשונה שלי, היא לפתוח את החלל , ולתת תכנון סופי ונכון עבור הלקוחות שלי , לדוגמא: ליצור מפתח גדול למקלחון מפנק בשילוב עמדת סניטריים מתאימה.

עיצוב  חדרי רחצה, מה חשוב שמגיעים לאולם התצוגה? קודם כל, להגיע לאולם התצוגה  מוכנים מראש עם תוכנית משורטטת ופרטים מלאים על החלל, כולל מידות מדויקות וקונספט עיצובי מוכן. את כל הנתונים שאספתי אני מביאה איתי לאולם התצוגה ולוקחת בחשבון בבחירת האריחים.

עיצוב פנים חדרי רחצה השלב הכי מרגש הוא בחירת האריחים, בליווי שלי בבחירת האריחים אני מסבירה שלפני היופי  אנו צריכים קודם כל להתחשב בפרקטיות, באריח שמונע החלקה, באריח שלא נתפסים עליו שאריות אבנית, שבמקום להנות ממקלחת יפה תמצאו את עצמכם מנקים ללא הרף.

חשוב מאוד להתחשב בגודל החלל, בתהליך הליווי שלי באולם התצוגה אני מסבירה ללקוחות שלי מדוע פתחתי חלל יותר גדול ולמה שמתי דגש על מיקום האסלה, כן גם לה יש חשיבות רבה עיצוב חדרי רחצה.

ישנם אריחים יפים ומרהיבים באולם התצוגה ואותם אני מתאימה ומשלבת בהתאם לסגנון הבית, לסגנון החיים שלכם וכמובן בהתאם לתכנון המקלחת בכדי שילבישו את החלל נכון. אל תחששו מצבעים עזים או מטקסטורה מסויימת, חשוב לשלב נכון באפקטים מיוחדים אשר נותנים לכם א הרגשה שחיפשתם עוד שדמיינתם על עיצוב חדר רחצה מיוחד עבורכם. לאחר שסיימנו את תהליך בחירת האריחים כאן נכנסת לתמונה הארונית המיוחדת שעליה נפרוס כיור מונח עם ברז מפנק ופראקטי.

עיצוב חדרי רחצה, ארונית לא נועדה רק לאחסון.. שמתכננים ארונית בחדר רחצה , חשוב לתכנן אותה פרקטית לאחסון, לתכנן מה שמים שם לפני ואיפה החפצים, סבונים מגבות ומוצרי טאוולטיקה יכנסו, לאחר מכן נדרש לשרטט אותה במידות נכונות, לשרטט תוכנית נגרות מדייקות לנגר. לאחר שסגורים על התוכנית הגיע הזמן לבחור חומרים מתאימים , שזה אומר.. האם נבחר צבע ממניפת צבעים ונבקש מהנגר להשתמש במכונה בצבע בתנור או שנשלב ציפוי פורמייקה, ישנם הרבה פרמטרים בעיצוב ארונית לחדרי רחצה,  הכל תלוי בעיצוב חדר רחצה הסופי ובהתאם לסגנון המשפחה.

אז עיצוב חדרי רחצה מתחיל מתכנון נכון , בחירות נכונות , שילוב צבעים בהתאם שיתן את התחושה שחלמנו עליה והתוצאה הסופית כבר מדברת.

פורסם על ידי: ויקטוריה בן טל