סדנא לפיסול ברשת מתכת – כך תקבלו ידע ותרכשו מקצוע!

מעוניינים ליצור אמנות משל עצמכם? באמצעות סדנא לפיסול ברשת מתכת, תוכלו לרכוש ידע מקצועי כדי ליצור פסלים לעצמכם או להסבת מקצוע. אם חשבתם שאמנות שייכת רק לאנשים מסויימים, אז טעיתם, אפשר ללמוד ולרכוש ידע.

כל מה שרציתם לדעת כאן.

מהי סדנא לפיסול ברשת מתכת?

כדי להבין מהי סדנא לפיסול ברשת מתכת, ראשית כל חשוב לדעת מהם פסלי רשת מתכת או מהי שיטת פיסול ברשת מתכת.

ובכן, פסלי רשת מתכת הם פסלים העשויים מרשת מתכת (ברזל או תיל). הפסלים נוצרים באמצעות לחיצות ומתיחות ברשת עצמה באמצעות הידיים או כלים הזמינים לכולנו.

שיטת הפיסול מתחילה משלב הרעיון, דרך שלב הכנת הכלים הדרושים, התחלת הפיסול ושלב הגימור החשוב ביותר. בסופו של דבר אלו פסלים שמתאימים לבית, למשרד או אפילו מקום העבודה שלכם.

סדנת פיסול ברשת מתכת היא קורס קצר בו לומדים ליצור פסלים גדולים וקטנים, ברמת גימור גבוהה מאוד – החל משלב בו מקבלים רעיון ועד לפיסול היצירה המלאה.

סדנת פיסול של אלה אלמוג

אלה מפסלת בסגנון ייחודי שהקנה לה את מעמדה כאחת היוצרות הבולטות בעולם פיסול ברשת. שיטת הפיסול של אלה כה ייחודית, המאפשרת יצירה של פסלים ברמת גימור גבוהה מאוד.

לכן, לימודי פיסול ברשת שלה, מאפשרים לכל הלומד, לרכוש ידע מקצועי ליצירה של פסלים איכותיים מאוד.

הסנדה מתאימה גם לגברים וגם לנשים, ללא צורך ידע או ניסיון בעבר. בסדנא מקבלים את כל הידע והכלים הדרושים ויוצאים עם פסל רשת מוכן.

הסדנה מחולקת ל-4 מפגשים, כאשר כל מפגש בן 3 שעות. הקבוצה היא קטנה ואינטמית, כך שתוכלו לקבל יחס אישי. למידע נוסף, ניתן להיכנס לעמוד סדנת פיסול ברשת באתר הרשמי של אלה אלמוג כדי להירשם.