מחולל וואטסאפ – כך תוכלו ליצור קישור לוואטסאפ ביזנס ורגיל בלי שמירת טלפון באנשי קשר

משתמשים באפליקציית וואטסאפ ביזנס או הרגילה? רוצים ליצור קישור ללא שמירת טלפון באנשי הקשר? הכירו.. מחולל וואטסאפ חינמי. המחולל מסייע לכם ליצור את הקישור בקלות.

הנה כל מה שאתם צריכים לדעת.

מה הכוונה בלי שמירת טלפון באנשי הקשר?

יצא לכם שרציתם לשלוח הודעת וואטסאפ למישהו אבל לא ממש רציתם לשמור את הטלפון שלו באנשי הקשר? או שרציתם לשלוח הודעה במהירות בלי להתעסק עם השמירה באנשי הקשר? אז זה אפשרי..

לוואטסאפ יש אפשרות ליצור קישור מיוחד שכאשר לוחצים עליו, נפתחת אפליקציית וואסטפ עם מספר הטלפון של הנמען וכך אתם יכולים לשלוח הודעה בלי שהייתם צריכים לשמור כאיש קשר.

האם זה כדאי?

אם אתם בעלי עסקים שמשתמשים באפליקציה העסקית, ככל הנראה תרצו שהלקוחות שלכם ישלחו לכם הודעה בלי לשמור באנשי הקשר, זה חוסך את הזמן ומייעל לכם את העבודה.

גם לצד השני זה טוב, אנשים פרטיים לא חייבים לשמור בתור איש קשר, במיוחד אם מדובר על הודעה אחת או שניים. כמובן שתמיד אפשר למחוק, אבל למה מלכתחילה להוסיף אם אין צורך?!

אז.. זה גם בחינם, וואטסאפ מאפשרת ליצור קישור כזה.

מה זה מחולל וואטסאפ?

מחולל וואטסאפ הוא כלי המאפשר לכם ליצור קישור וואטסאפ חינמי לשליחת הודעות ללא צורך שמירת הטלפון באנשי הקשר שלכם. מדובר על קישור שהוא כולל api.whatsapp.com או wa.me הקצר יותר.

למעשה, כדי שתוכלו לאפשר לאנשים לשלוח לכם הודעות או כאשר אתם רוצים לפנות למישהו, אז אתם צריכים קישור כזה, אבל לא תמיד יודעים איך ליצור קישור כזה.

אז היכנסו לקישור מחולל וואטסאפ ותוכלו ליצור את הקישור בחינם ובקלות או תוכלו ללמוד על קישור לוואטסאפ כדי להבין איך זה עובד.