וואטסאפ ווב (WhatsApp Web) – כך תוכלו להשתמש בשירות דרך הדפדפן או התוכנה למחשב

משתמשים בשירות וואטסאפ מסנג'ר או השירות ביזנס לעסקים? אם נוח לכם להתכתב עם אנשים דרך המחשב שלכם, אתם חייבים להכיר את וואטסאפ ווב. זהו כלי מאוד חשוב עבורכם, והוא בחינם.

מדריך שלם על השירות.

מה זה וואטסאפ ווב?

וואטסאפ ווב או באנגלית WhatsApp Web הוא הגרסה של אפליקציית וואטסאפ למחשבים נייחים או ניידים. באמצעות השירות הזה, אתם יכולים לבצע פעולות רבות כמו עם האפליקציה הרגילה, והכל דרך המחשב ובצורה קלה ונוחה.

וואטסאפ היא אפליקציה מעולה בה אפשר לדבר עם חברים או משפחה וגם עם לקוחות או ספקים כאשר משתמשים עם וואטסאפ ביזנס. הבעיה היא שדרך טלפונים ניידים לא תמיד נוח להתכתב, במיוחד אם אתם רוצים לשלוח טקסט ארוך, או תרצו להוסיף מסמכים או פרטים נוספים.

לצורך כך יש אפליקציה למחשבים שבה תוכלו להתכתב ולשוחח עם אנשי הקשר שלכם. יש גרסה מבוססת דפדפן ויש גרסת תוכנה להורדה למחשב, אפשר להשתמש במה שנוח לכם יותר.

למי זה מתאים?

זה מתאים לכולם, במיוחד אלו שנוח להם יותר לדבר ולהתכתב דרך המחשב.

כמה זה עולה?

השירות ניתן ללא תשלום, בדיוק כמו האפליקציות לטלפונים הניידים.

איך מתקינים את וואטסאפ ווב?

אם אתם רוצים להתחיל לעבוד עם וואטסאפ ווב, אתם צריכים לבחור את השיטה הנוחה לכם ביותר.

1. גרסת דפדפן

זו גרסה מבוססת דפדפן שאיתו גולשים באינטרנט (גוגל כרום, פיירפוקס, מיקרוסופט אדג', ספארי ועוד), בלי הצורך להוריד תוכנה למחשב.

כדי להשתמש בגרסה זו, צריך להיכנס לאתר האינטרנט הייעודי של וואטסאפ בעמוד הבא ולאחר מכן עליכם לסרוק את קוד ה-QR עם האפליקציה שלכם בטלפון הנייד.

כדי לעשות זאת, פותחים את האפליקציה בטלפון הנייד, ניגשים להגדרות ואז לוחצים על WhatsApp Web ואז על קישור מכשיר וסורקים עם המצלמה את אותו קוד QR על המסך במחשב.

2. גרסת תוכנה למחשב

זו גרסת תוכנה שאותה מורידים ומשתמשים גם בלי צורך בדפדפן.

כדי להשתמש בגרסה זו, צריך להיכנס לאתר האינטרנט הייעודי של וואטסאפ בעמוד הבא, שם יש להוריד את התוכנה למחשב שלכם ולאחר מכן עליכם לסרוק את קוד ה-QR עם האפליקציה שלכם בטלפון הנייד.

כדי לעשות זאת, פותחים את האפליקציה בטלפון הנייד, ניגשים להגדרות ואז לוחצים על WhatsApp Web ואז על קישור מכשיר וסורקים עם המצלמה את אותו קוד QR על המסך במחשב.

איך עובדים עם וואטסאפ ווב?

לאחר שהתקנתם והפעלתם את השירות וואטסאפ ווב, תוכלו להתכתב עם אנשי הקשר שלכם. האפליקציה למחשבים מאוד פשוטה, פשוט בוחרים את איש הקשר או שיחת הצ'אט ומתחילים להתכתב. תוכלו להוסיף קבצים, מסמכים, תמונות ועוד.

בנוסף, אתם גם יכולים להוסיף מוצרים לחשבון הוואטסאפ ביזנס שלכם, כדי להציג אותם ללקוחות, וכן תוכלו לצרף את המוצרים בשיחות הצ'אט.