הדפסה על זכוכית – כל מה שחשוב לדעת

האם אתה שואף להוסיף "שיק" מיוחד לפנים הבית או המשרד שלך, להפוך את העיצוב הרגיל של החדר למעניין ומקורי, להפתיע את האורחים עם פתרונות העיצוב יוצאי הדופן ביותר? במקרה זה אנו מוכנים להציע לכם שירות חדש – הדפסת UV על זכוכית מחומרי הצילום שלכם. אולי זו אחת הדרכים הטובות ביותר ליצור תפאורה בלעדית בכל חדר – במטבח, בחדר האמבטיה, בסלונים, כמו גם במשרדים מודרניים, בתי מלון, מרכזי קניות, מרכזי תצוגה, בתי קפה או מסעדות.

דלתות זכוכית, ארונות בגדים ומראות, ארונות מטבח ותקרות זכוכית תלויות הם רק חלק מאלמנטים הפנימיים הניתנים לשינוי באמצעות הטכנולוגיות העדכניות ביותר להדפסת תמונות בעזרת צבעי UV.

כדאי לשים לב במיוחד לאפשרויות הדפסת UV על זכוכית: זוהי דרך משתלמת מאוד ויעילה מאוד ליצור חללי פנים מרשימים בדירות מגורים ובמשרדים.

חולמים ליצור אווירה רומנטית בביתכם? הזמינו תמונת צילום מודפסת ישירות על לוח זכוכית אלגנטי: זכוכית שקופה מוארת מוסיפה קסם מיוחד לחלל הפנים.

פיתרון מעניין מאוד לבית – ארון חזית זכוכית במטבח עם ציורים המיושמים עליו על ידי הדפסת U.V. דלתות, רהיטים למיניהם כמו ארונות בגדים, מזנונים וכו' מעוצבים בצורה דומה. מובטח רושם בלתי נשכח מפתרון עיצובי שכזה!

ציוד מקצועי מודרני להדפסת UV על זכוכית והטכנולוגיות החדישות ביותר בהן משתמשות חברות – אלה התנאים שבהם החלום על מטבח יפה מתגשם! על מנת שמגדל אייפל או גורד השחקים הגבוה בעולם, יופיע במטבח שלך, אינך צריך לעבור לשאנז אליזה או לרכוש נדל"ן בדובאי. זה רק להזמין הדפסת תמונות על זכוכית. דמיין כמה נהדר יהיה להתפעל מהנופים הנפלאים במטבח שלך: מדינות רחוקות, חוף הים או אולי יער טרופי. מה לבחור תלוי בך, ואנחנו נגשים את הפנטזיות הכי פרועות שלך!

ההזמנה תבוצע ברמה הגבוהה ביותר. ההדפסה מתבצעת על גבי פלוטר ה- UV (המדפסת) המקצועי ביותר וכמובן מומחים מהשורה הראשונה.
גורם חשוב בו תלויה רמת הדפסת הצילום על הזכוכית הוא עמידותם של צבעי הדיו UV והפריימרים המשמשים – חומרים מיוחדים איתם מטופל משטח הזכוכית מראש לחדירת דיו טובה יותר.

הדפסת UV על זכוכית נראית מאוד מרשימה ומציאותית, התמונה בהירה, חדה, כאילו "חיה", עם עומק ומשחק צבעים מעניין.

אנו נעשה כמיטב יכולתנו על מנת להבטיח שחלומות עיצוב הפנים שלכם יבואו לידי ביטוי במציאות!

פורסם על ידי תומר.