דלקן אוניברסלי – כך תוכלו להנות משירותי תדלוק חדשניים ולחסוך בכסף

מהפכת שירותי התדלוק המקצועיים נמצאת בישראל וגם אתם יכולים להנות מחיסכון בזמן וגם הרבה כסף עם דלקן אוניברסלי ייעודי לרכב שלכם. יש לכם כמה רכבים? הרווחתם עוד יותר!

הרפורמה שהרבה לא רוצים שתדעו – נחשפה והנה כל הפרטים.

מה זה דלקן אוניברסלי?

דלקן אוניברסלי הוא התקן תדלוק שמותקן ברכב שלכם ונותן לכם הזדמנות לקנות שירותי דלק בטכנולוגיה המתקדמת ביותר – בלי לשלם במקום, עם חשבונית חודשית, וכמובן עם חיסכון גדול של כסף וזמן.

התקן התדלוק האוניברסלי מאפשר לכם לתדלק בכל תחנת דלק, ומאפשר גם לחברות דלק חדשות להיכנס לשוק ולהציע לכם מחירים תחרותיים במיוחד.

עד הרפורמה המהפכנית בישראל, היו דלקנים רגילים או דלקנים משוייכים. כך שהיה אפשר לתדלק רק בתחנת דלק או בחברת דלק שאיתה נעשה ההסכם. המצב היה נורא וגם לכך שלא היה משתלם לעבור בין חברות גם אם הציעו הצעה אטרקטיבית.

החל משנת 2019 אפשר לתדלק בישראל רק עם משאבת דלק המאפשרת תדלוק עם דלקן אוניברסלי (התקן תדלוק אוטומטי כללי). הדלקן הזה מאפשר להחליף חברות דלק או לתדלק בכל תחנת דלק אחרת – בלי הצורך להחליף את ההתקן ובלי הצורך להיות לקוח שבוי של חברה אחת.

איך זה עובד?

כדי לתדלק את הרכב שלכם עם הטכנולוגיה המהפכנית, אתם צריכים להיות עם התקן תידלוק, ועם הצעה לקבלת שירותי דלק במחירים שווים.

חברה מיוחדת שהוסמכה על ידי משרד האנרגיה יכולה להתקין את הדלקן האוניברסאלי אצלכם ברכב. ההתקן נמצא בפתח הכניסה של הדלק אצלכם ברכב וכולל את המידע שלכם בתור צרכן (לצורך זיהוי תדלוק).

בתחנת הדלק אתם צריכים להגיע אל משאבת דלק התומכת בדלקן האוניברסלי. ואז.. פשוט מתדלקים – בלי להכניס כרטיס אשראי ובלי תשלום במקום!

בסיום התדלוק תקבלו אסמכתה על כמות הליטרים שתדלקתם, ובסוף החודש תקבלו חשבונית מרוכזת עם כל הפרטים.

כמה זה עולה?

עלות התקנת ההתקן משתנה לפי סוג החברה איתה עובדים. אבל, אפשר לקבל פטור מלא מתשלום, בעת הצטרפות לשירותי תדלוק של תחנת דלק ספציפית. מחיר הדלק עצמו משתנה לפי ההסכם עם חברת הדלק שאיתה אתם עובדים.

אפשר לפנות אל חברת תדלוק המציעה לכם לקבל דלקן אוניברסלי במחירים משתלמים במיוחד.