אתרי קופונים ישראלים – אתרי הקופונים הכי טובים בישראל

מתכננים לקנות באינטרנט? לפני שאתם מתחילים, כדאי מאוד להכיר שיטה נוספת דרכה תחסכו הרבה כסף וזו אתרי קופונים ישראלים.

כאן יש את הרשימה של אתרי הקופונים הכי טובים.

מהם אתרי קופונים?

קופונים הם למעשה שוברים ומבצעים כאשר עושים קניות בחנויות מקומיות או באינטרנט. הקופונים הם כל כך אטרקטיביים משום שהם נותנים לנו הטבה או הנחה ממש לפני סיום הקנייה.

חנויות תמיד רוצות לתת קופונים ומבצעים אחרים כדי לעודד אותנו לקנות ולקדם את המכירות של העסק או מוצרים מסויימים.

אתרי קופונים הם המקומות בהם אנחנו יכולים למצוא לנצל את ההטבות ולקנות את המוצרים שרצינו במחירים שווים ומשתלמים. הם מציגים את קודי הקופון, שוברים והנחות אצל חנויות ומוצרים בארץ ישראל ובעולם כולו.

אתרי קופונים ישראלים מומלצים

הנה רשימת אתרי קופונים ישראליים מומלצים שכדאי לכם להכיר:

קוד קופון

אתר קוד קופון (Coupon Code) הוא אתר קופונים ישראלי המציע מגוון קודי קופון שחוסכים לכם כסף על חנויות ומוצרים. פשוט מאוד, נכנסים, מחפשים את החנות שרציתם, לוחצים על הקופון ואז משלימים את ההזמנה. הקופון מועתק אוטומטית בלחיצה עליו.

באתר יש גם קופונים בלעדיים שחוסכים לכם יותר כסף או מעניקים הטבה טובה יותר מאשר מקורות אחרים.

פרומו קוד

אתר פרומו קוד (Promo Code) הוא אתר קופונים נוסף אצלו תוכלו למצוא קופונים אצל חנויות בארץ ובעולם. לכל קופון יש עמוד ייעודי ושם ניתן לראות כמה פעמים נעשה בו שימוש, כולל סיכוי הצלחה שהקופון יעבוד.

גם כאן יש קופונים מיוחדים, בלעדיים או כאלו המכוונים לאירועי מכירות.

קופונה

קופונה (Coupona) הוא אתר קופונים ותיק יחסית אצלו אפשר למצוא קופונים של חנויות, מותגים ומוצרים. יש אפשרות לראות קופונים של מותגים באתרי חנויות אחרים, כך שהמעקב חשוב לחיסכון כספי.

טיפים לחיסכון עם אתרי קופונים

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לחסוך יותר כסף עם אתרי קופונים:

  1. היכנסו לעיתים קרובות – שמרו את האתר במועדפים או בסימניות של הדפדפן, משום שהעדכונים נעשים על בסיס יומי ולכן כדאי לשמור עליהם מקרוב כדי לא לפספס מבצעים מיוחדים.
  2. בדקו את התנאים – לכל קופון יש תנאים משלו כמו מוצרים עליהם הוא חל, האם כולל כפל מבצעים או לא, כנ"ל עם או בלי כפל קופונים, תאריך תפוגה, תנאים מינימליים או מקסימליים וכדומה. זה יעזור לכם לוודא שהקופון עדיין יעבוד.
  3. המליצו לחברים – עזרו לחברים שלכם לחסוך גם. שלחו להם את האתרים והקופונים שמצאתם כדי שגם הם יוכלו לחסוך כסף.
  4. הירשמו לעדכונים שלהם – לא תמיד קל להתעדכן, אבל באמצעות ניוזלטרים במיילים או התראות, אפשר לקבל עדכונים מהירים יותר, כך שלא תפספסו כלום.
  5. הצטרפו לקהילות בסושיאל – יש באתרים קהילות ברשתות חברתיות שגם שם תוכלו להתעדכן, לשאול שאלות ולברר על קופונים מיוחדים.