אמזון פריים דיי 2024 – כך תוכלו לקבל מבצעים והנחות בחג Amazon Prime Day

אוהבים לקנות באמזון? אם אתם עדיין לא מכירים את חג הקניות אמזון פריים דיי, אז כדאי מאוד שתכירו אותו ותקבלו מבצעים והנחות מיוחדות! מדובר על אחד מימי הקניות הגדולים בעולם.

כאן הכל כדי שלא תפספסו.

מה זה אמזון פריים דיי?

אם אתם עדיין לא מכירים, אז אמזון פריים דיי (באנגלית – Amazon Prime Day) הוא יום קניות מיוחד של חברת אתרי המסחר האלקטרוני המובילה והגדולה בכל העולם. זהו חג קניות המיועד ללקוחות ולצרכני אמזון פריים.

אמזון פריים הוא מועדון הלקוחות של המיוחד של אתר Amazon, שנותן לחברי המועדון הנחות במוצרי ובשירותי החברה. וגם אפילו אפש לקבל שירותים מסויים ללא תוספת תשלום. בנוסף, אפשר לקבל משלוח מהיר עד הבית של עד 48 שעות מרגע ההזמנה ואפילו מהר יותר.

ובכן, אמזון פריים דיי הוא יום קניות מיוחד, כמו בלאק פריידי, סייבר מאנדיי, יום הרווקים הסיני, שופינג איי אל הישראלי ועוד. במסגרת אותו יום, אפשר לקבל הטבות והנחות מפתיעות על מוצרים של ספקים רבים באתר האינטרנט.

מתי אמזון פריים דיי?

אמזון פריים דיי מתקיים בדרך כלל בחודשים יולי בכל שנה. החג נמשך 48 שעות רצופות.

איך לקנות באמזון פריים דיי?

כדי לקנות ביום הקניות המיוחד, קודם כל צריך להיות חבר מועדון. חברות במועדון אמזון פריים הוא בתשלום של כמה דולרים בודדים בחודש.

אבל, אפשר לקבל 30 ימי ניסיון בחינם ממש כאן. אין שום התחייבות, ולכן אפשר נטו לרכוש את המועדון לצורך קבלת ההנחות בחג הקניות. לאחר מכן, תוכלו להנות מכל המבצעים של חג הקניות.

במהלך חג הקניות, כדאי מאוד להתייחס למוצרים ולשירותים של אמזון, כי היא מציעה אותם במחירים שלא חוזרים על עצמם בשאר ימות השנה. אלא שגם יש ספקים רבים שמציעים את ההטבות, החל ממוצרים חשמל ואלקטרוניקה, מוצרי ביגוד והנעלה, אסתטיקה ויופי, טלפונים ומחשבים ועוד.

אפשר לראות את כל המבצעים בעמוד המיוחד שלהם בקישור הזה או בקישור הזה לגבי חג הקניות הנוסף עם מבצעים מוקדמים.