איך לקנות באתר אמזון ישראל בעברית?

רוצים לעשות קניות באתר אמזון ישראל בעברית? אתם יכולים למצוא את המוצרים שאתם רוצים ולקנות אותם במחירים טובים והוגנים באתר האינטרנט.

הנה כל המידע.

מה זה אמזון?

אמזון (Amazon) הוא אתר אינטרנט בינלאומי הכולל מאגר גדול של מוצרים שאפשר לקנות אותם ולקבל משלוח עד הבית. זהו אחד מאתרי האינטרנט הגדולים ביותר בעולם שמוכר מיליוני מוצרים מדי יום.

באתר האינטרנט אתם יכולים לקנות מוצרי ביגוד והנעלה, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, מוצרים לבית, מחשבים וציוד נלווה, מוצרים לבית, ציוד נלווה ועוד.

למעשה, אמזון מפגישה בין קונים לבין מוכרים שיש להם מוצרים למכירה. בדרך כלל מדובר על חנויות ומותגים. בנוסף, אמזון מוכרת את המוצרים שלה בעצמה.

אמזון מפעילה את אתר אמזון ישראל בעברית, שבו אתם יכולים לקנות מוצרים גם מספקים ישראלים וגם בעברית. כך שנוח יותר לבצע רכישות ללא קושי.

איך לקנות באתר אמזון?

כדי לבצע קניות, אתם צריכים להיכנס לאתר אמזון העולמית או אמזון ישראל בעברית בכתובת www.amazon.com ולאחר מכן ליצור חשבון בחינם. החשבון מאפשר לכם לבצע את הקניה, לעקוב אחר משלוחים ועוד.

כדי ליצור חשבון, לוחצים על "חשבונות ורשימות" ואז על "התחל כאן". שם ממלאים את הפרטים שלכם וזהו. אחר כך תוכלו לעבור לעמוד הראשי כדי למצוא את המוצרים שלכם.

אפשר למצוא מוצרים לפי קטגוריה או פשוט להזין את השם של המוצר בתיבת החיפוש. מה שנוח לכם ומתאים לבקשה שלכם. אחרי שקיבלתם את תוצאות החיפוש, תוכלו לסנן לפי מחירים, דירוגים, מכירות ועוד. זה יעזור לכם להתמקד במוצר שמתאים לכם.

ברגע שמצאתם את המוצר, לוחצים עליו. בעמוד המוצר אפשר לקבל את כל המידע עליו, כולל התכונות שלו, התנאים ופרטים נוספים שיעזרו לכם. כאשר מצאתם את המוצר, לוחצים על קנה עכשיו. באופן חד פעמי אתם מזינים את פרטי המשלוח ופרטי התשלום, אחר כך המידע נשמר אוטומטית.

לאחר השלמת הקניה, תוכלו לעבור לאזור ניהול הרכישות כדי לקבל פירוט על זמני משלוחים ומעקב. זה הכל.