איך לבחור עיצוב לחולצה

בעלי עסקים או סתם קבוצות של חברים בוחרים לעצב חולצות מודפסות בתור מזכרת או כדרך שיווקית.

חשוב מאוד לדעת כיצד לעצב את החולצות בצורה הטובה ביותר אז הנה כמה טיפים.

1. לרשום את שמות חברי הקבוצה במחשב ולא בעט או בעיפרון זה אולי נראה נחמד על הדף אבל על החולצה האיכות של התמונה יורדת והאותיות לא נראות טוב. בנוסף לכך מומלץ לבחור גופן "פונט" ברור.

2. מומלץ לשתף את עיצוב התמונה עם שאר החברים יש מגוון פלטפורמות שמאפשרות זאת כגון whatsapp או google drive. 

3. לשלוח תמונה באיכות גבוהה ככול שאפשר מומלץ לשלוח תמונות בקבצים מסוג png או jpg מומלץ ביותר לבחור תמונה ווקטורית.

4. חשוב ביותר לבחור צבע שמתאים לחולצה לדוגמה לא להדפיס בצבע שחור על חולצה בצבע כחול ניבי או ירוק כהה.

5. להיזהר מעוקץ של חברות לא הוגנות בדרך כלל כאשר אתם עושים סקר שוק של המחירים לחולצות מודפסות חלק מבעלי העסקים לא מוסיפים לכם מידע חיוני שאחר כך הם גובים ממכם מחיר נוסף כגון בעיצוב החולצה או בהכנת הגלופות.

6. לבחור את סוג ההדפסה שיותר מתאים לכם:

  1. הדפסת משי בהדפסה זו משתמשים בדרך כלל כאשר מזמינים מספר רב של חולצות  בגלל שהעלות יצור כדאי יותר כאשר יש בה צורך רב יותר. גדלה .ישנם חברות רבות אשר משתמשות בצבעים לא איכותיים ולכן הצבע מהחולצות יורד ומתקלף אחרי כמה כביסות.
  2. הדפסת פלוק משתמשים בהדפסה זו כאשר מזמינים כמות קטנה של חולצות (מתחת לעשר) בהדפסה זו אפשר להדפיס מספר בודד של צבעים  וללא צורך בגלופה החיסרון בשיטת הדפסה זו שהיא יקרה יותר מהדפסת משי הדפסה זו היא ההדפסה האיכותית ביותר שיש בתחום. מומלץ לבדוק שמשתמשים בפלוק איכותי שיטת הדפסה זו איכותית מאוד וההדפסה יכולה להחזיק מעמד בכביסה של 80 מעלות!
  3. הדפסה דיגיטלית הדפסה על חולצות בצבעים מלאים על חולצות בהירות בלבד שמכילות אחוז גבוהה של פוליאסטר לדוגמה חולצה מנדפת זיעה חשוב לציין שאיכות ההדפסה בחולצות אלה הם ממש גבוהות אפשר להדפיס על חולצות באיכות פוטו.
  4. הדפסה על חולצות כהות בצבע מלא הדפסה על חולצות כהות בצבע מלא הדפסה זו יקרה יותר משאר ההדפסות אבל לא מוגבלת בצבעים אפשר להדפיס תמונה אם מאות צבעים.

בברכה והדפסה אפשר לעצב את החולצה באתר וגם לקבל הצעת מחיר מידית בנוסף לכך אנחנו נעזור לכם בעיצוב הגלופה.

הכתבה נכתבה על ידי יונתן מעברי.